slidjaunumi


Olaines Mūzikas un mākslas skolas absolventei Vasilisai Mardusevičai - III vieta un Ineses Vaideres speciālā balva konkursā ''Jāzepa Pīgožņa balva Latvijas ainavu glezniecībā jauniešiem''.

2018. gadā Preiļu novada pašvaldība sadarbībā ar Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Sv. Pētera baznīcas pārvaldi, Preiļu Mūzikas un mākslas skolu un Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzeju iedibināja “Jāzepa Pīgožņa balvu jauniešiem Latvijas ainavu glezniecībā”. Konkursa mērķis bija rosināt interesi par Latvijas ainavu un tās daudzveidību, kā arī attīstīt jauniešu fantāziju, radošumu, atklāt jaunus talantus. Žūrijas komisijas darbā piedalījās māksliniece Laura Pīgozne, māksliniece Signe Vanadziņa, kinorežisors un mākslinieks Jānis Streičs. 15. septembrī Preiļu kultūras namā notika Jāzepa Pīgožņa balvas Latvijas ainavu glezniecībā pasniegšanas ceremonija. Žūrija lēma III vietu un naudas balvu piešķirt Olaines Mūzikas un mākslas skolas absolventei Vasilisai Mardusevičai par darbu “Rīts” (pedagoģe Zanda Remerte). Kā patīkams pārsteigums bija Ineses Vaideres speciālā balva - Vasilisa dosies ceļojumā uz Eiropas Parlamentu Briselē. Apsveicēju vidū bija arī Olaines MMS direktors Viesturs Lazdiņš un mākslas skolas audzēkņi. Konkursa dalībnieku darbu izstāde apskatāma Preiļu Mūzikas un mākslas skolā. Pateicoties Olaines novada pašvaldības atbalstam, piešķirot autobusu pasākuma apmeklējumam, brauciens izdevās skaistiem iespaidiem bagāts. Mākslas skolas audzēkņi ar skolotājām apmeklēja Leļļu karaļvalsti Preiļos - aplūkoja smalki veidoto leļļu kolekciju un pārģērbjoties iejutās dažādos pasaku tēlos. Pēcpusdienā tika apmeklēts Marka Rotko mākslas centrs, un notika ekskursija Daugavpils cietoksnī. Liels paldies Vasilisai, viņas ģimenei un skolotājai Zandai Remertei par ieguldīto darbu! Lai Vasilisai veiksmīgs turpmākais ceļš mākslā, un cerams, ka šie panākumi iedvesmos arī citus OMMS audzēkņus jauniem sasniegumiem!

Lasīt vairāk ...


Olaines Mūzikas un mākslas skolas 2018./2019. mācību gada svinīgā atklāšana 2018.g. 3.septembrī plkst.18.00 OMMS zālē

3. septembrī plkst. 18:00 aicinām visus Olaines MMS skolēnus un viņu vecākus uz svinīgo mācību gada atklāšanas pasākumu skolas zālē. Programmā: ♪ Mācību gada svinīgā atklāšana. ♪ Olaines Mūzikas un mākslas skolas direktora Viestura Lazdiņa uzruna; 2018./2019. mācību gada aktualitātes. ♪ Iepazīstināšana ar OMMS jauno vadību un pedagogiem. ♪ OMMS audzēkņu koncerts. ♪ Pedagogu tikšanās ar audzēkņiem un vecākiem klasēs; individuālo stundu plāna saskaņošana.

Lasīt vairāk ...


OMMS Pūtēju orķestris piedalās XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos

Lasīt vairāk ...


Olaines Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblis "Dzirksts" viesojas Madonas Mūzikas skolā

Lasīt vairāk ...


OMMS audzēkņu panākumi I Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā ''Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot''!

Lasīt vairāk ...