Jaunumi

Aktualitātes


   
84666

Olaines Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris ieguvis 3. vietu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestra koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skates II grūtības pakāpes grupā un šovasar piedalīsies Dziesmusvētkos.
12.03.2018


Olaines Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris (diriģente Māra Zandersone) ieguvis 3. vietu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestra koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skates II grūtības pakāpes grupā un šovasar piedalīsies Dziesmusvētkos.

10. martā Ogres Kultūras centā norisinājās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestra koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate, kurā žūrija noteica Latvijas pūtēju orķestru gatavību piedalīties 2018.gada jūlijā notiekošajos XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

Olaines Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris skatē atskaņoja Zemgales novada programmu pūtēju orķestriem un saņēma atzinīgu vērtējumu no skates žūrijas, kuras sastāvā bija Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pūtēju orķestra diriģents un mākslinieciskais vadītājs Guntis Kumačevs, vairāku pūtēju orķestru diriģents un Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas direktors Mārtiņš Bergs un Igaunijas pūtēju orķestru diriģents Prīts Sons /Priit Soon/.

Notikums ir īpaši nozīmīgs skolas vēsturē, jo šī būs pirmā reize, kad kāds no Olaines Mūzikas un mākslas skolas kolektīviem piedalīsies Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos.

Orķestra mūziķi un diriģente ir gandarīti par sasniegto un turpinās iesākto nopietno darbu pie gatavošanās XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.


 
      Atpakaļ